Zamówienia publiczne

24 listopada 2022

Rozeznanie rynku – Zespół Koordynujący

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi zaprasza do składania ofert na oszacowanie usługi polegające na pełnieniu funkcji członka Zespołu Koordynującego w ramach projektu „Samodzielnie (nie samemu) – wspieranie osób z niepełnosprawnością w powiecie tucholskim”. Opis usługi znajduje się w dokumencie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia  zamieszczonym poniżej.

Zainteresowane...

czytaj więcej

21 listopada 2022

Rozeznanie rynku – kurs opiekuna osoby niepełnosprawnej intelektualnie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi zaprasza do składania ofert na oszacowanie usługi kursu opiekuna osoby niepełnosprawnej intelektualnie w ramach projektu „Samodzielnie (nie samemu) – wspieranie osób z niepełnosprawnością w powiecie tucholskim”. Opis usługi znajduje się w dokumencie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia  zamieszczonym poniżej.

Zainteresowane...

czytaj więcej

21 listopada 2022

Rozeznanie rynku – specjalista d.s. opieki prawnej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi zaprasza do składania ofert na oszacowanie usługi specjalisty d.s. opieki prawnej w ramach projektu „Samodzielnie (nie samemu) – wspieranie osób z niepełnosprawnością w powiecie tucholskim”. Opis usługi znajduje się w dokumencie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia  zamieszczonym poniżej.

Zainteresowane podmioty...

czytaj więcej

04 listopada 2022

Rozeznanie rynku – opiekun w mieszkaniu wspieranym

UWAGA! Termin przesyłania formularzy ofertowych zostaje wydłużony do dnia 15.11.2022 r. do godz. 12.00. Pozostałe zapisy pozostają bez zmian.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi zaprasza do składania ofert na oszacowanie usługi opiekuna w mieszkaniu wspieranym w ramach projektu „Samodzielnie (nie samemu) – wspieranie osób z niepełnosprawnością w powiecie tucholskim”....

czytaj więcej

13 maja 2020

Zapytanie ofertowe BIP

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na pytania zadane przez Wykonawców:

odpowiedź na pytania

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi ogłasza zapytanie ofertowe nr PC.361.1.2020 na utworzenie Biuletynu Informacji Publicznej jednostki.

Poniżej zamieszczamy treść zapytania oraz załączniki.

czytaj więcej